فروش سود پرک
خانه / سود پرک / بازار فروش سود پرک در اصفهان

بازار فروش سود پرک در اصفهان

فروش سود پرک در اصفهان به دلیل استفاده جهت صنعت و تولیدات مختلف رونق بالایی دارد. این عنصر و ترکیب شیمیایی یکی از فرآورده هایی است که در صنعت پتروشیمی تولید شده و در برخی کارخانجات به عنوان ماده اولیه تولید به شمار می رود. در برخی واحد های صنعتی تولید کننده نیز سود پرک به عنوان ماده اولیه برای سایر ترکیبات در همان کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت سود پرک را می توان در بازار جویا شد. در بازار فروش سود پرک می توان سود پرک اصفهان را که بهترین نمونه از این مواد هستند را خریداری کرد. برای این که سود پرک با کیفیت را خریداری نمایید باید به درجه خلوص و غلظت آن توجه داشته باشید. مارک های متفاوتی از سود پرک در بازار وجود دارد.

بازار فروش سود پرک در اصفهان

سود پرک اصفهان

سود پرک اصفهانیکی از مراکزی در کشور که هم به عنوان یک منطقه صنعتی و تولید کننده به شمار می رود و هم خریدار بخش قابل توجهی مواد اولیه برای صنایع مختلف است، استان اصفهان است. مهمترین صنایع مرتبط و خریداران سود پرک را مشاغل زیر تشکیل می دهند:

 • صنایع دارویی، کارتن و کاغذ سازی، صنایع چرم سازی، نوشابه سازی
 • کارخانه روغن سازی، کارخانه قند، تولید شیشه روی، تولید چربی گیرها، صنایع لبنیات

سود پرک به صورت قابل توجهی به استان اصفهان و مناطق صنعتی آن ارسال می شود تا بدین وسیله ماد مورد نیاز برای تولید و تهیه اقلام فوق در دسترس باشد.
برای تهیه سود پرک ارزان لازم است تا با تولید کننده و واحد فروش در کارخانه تهیه کننده تماس برقرار شود و به منظور خرید ارزان قیمت توافق های لازمه صورت گیرد.

خرید و فروش سود پرک در اصفهان

خرید و فروش سود پرک در اصفهانسود پرک یکی از مواد شیمیایی است که در جهان بسیار پر مصرف بوده که اغلب مشتری آن، کارخانه های تولیدی هستند. تولید آلومینیوم، تولید خمیر کاغذ، استفاده در تولید مواد شوینده، تولید پارچه، ابریشم مصنوعی، صنعت رنگ سازی از جمله بخشی از موارد کاربرد سود پرک را تشکیل می دهد.
سود پرک در اصفهان نیز تولید و به فروش می رسد. برای خرید این نوع ماده شیمیایی در اصفهان می توان به صورت حضوری اقدام کرد. 
گروه های صنعتی مختلف در زمینه تولید، واردات و صادرات مواد مختلف شیمیایی فعالیت کرده که زمینه خرید و فروش در آنها متفاوت بوده و گستره کاری هر کدام با یکدیگر فرق می کند. 
برای تجارت و معامله این محصولات می توان از شیوه های زیر استفاده کرد:

 • خرید و فروش عمده و کلی برای توزیع در بین کارخانجات مختلف
 • خرید اینترنتی و آنلاین
 • خرید مستقیم از درب کارخانه
 • خرید و سفارش تلفنی 

سود پرک در بخشی از صنایع ذکر شده دارای کاربرد زیاد است و برای برخی فعالیت های دیگر واحد های صنعتی به مقادیر کمی از آن نیاز دارند.
با شناسایی واحد ها و مراکز تولیدی که تولید کننده محصولات شیمیایی مختلف هستند می توان برای خرید در هر مقدار اقدام نمود.

قیمت سود پرک در بازار

قیمت سود پرک در بازار یکی از مراکز و مراجع دریافت قیمت سود پرک در بازار، سایت های اینترنتی می باشند که به شکل پراکنده یا به صورت متمرکز توسط کارخانجات صنعتی و تولید کنندگان اعلام می شود.
به عنوان مثال برای دریافت قیمت سودپرک در شیراز، قیمت سود پرک در بورس، قیمت سود پرک نیرو کلر، و یا قیمت سود پرک کلر پارس می توان به مراجع اینترنتی مراجعه کرد و قیمت را در هر یک از حالات ذکر شده استعلام نمود.
لازم به ذکر است که قیمت این محصول درب کارخانه به دلیل خرید مستقیم و بدون واسطه ارزان تر می باشد. مثلا کارخانه سود پرک کرمانشاه عرضه کننده سود پرک به طور مستقیم است و کسانی که تمایل به استفاده از این شیوه را دارند یا امکانات آن را در اختیار دارند می توانند با مراجعه به محل تولید این تولیدات را خریداری نمایند.

مرکز فروش انواع سود پرک

مرکز فروش انواع سود پرکسود پرک یکی از مواد تولیدی در کارخانجات صنعتی است که مرکز فروش سود پرک عرضه کننده مقادیر آن در بسته بندی های استاندارد می باشد.
برای خرید این کالا می توان به مراکز فروش آن که در نقاط مختلف کشور پراکنده هستند مراجعه نمود و خرید مستقیم انجام داد.
برخی شرکت ها نیز با طراحی سایت تخصصی فروش به عرضه آنلاین سود پرک پرداخته و امکان خرید را برای خریداران مختلف در هر نقطه از کشور فراهم می سازند.
برخی گروه های تولیدی دارای فعالیت تجاری زیادی در این مورد بوده و صادرات این اجناس را به اقصی نقاط جهان نیز انجام می دهند. بنابراین بر اساس میزان فعالیت تجاری مراکز فروش متفاوتی وجود دارند.
برخی فروشگاه ها نیز به فروش جزیی هیدروکسید سدیم پرک شده می پردازند. مثلا بخشی از خرید های جزیی این کالا به دلیل کاربرد در بخش خانگی صورت می گیرد. از سود پرک می توان برای تمیز کردن ظروف آلومینیومی استفاده کرد و آنها را مثل روز اول برق انداخت و درخشان نمود.

فروش عمده سود پرک

فروش عمده سود پرکفروش عمده سود پرک در شهر های مختلف ایران بنا به میزان تقاضا و عرضه موجود صورت می گیرد. مثلا سود پرک در یزد، سود پرک در خوزستان، و فروش عمده سود پرک در مشهد تنها بخشی از فعالیت مربوط به عرضه عمده این محصول را به خود اختصاص می دهد.
یکی از نکات قابل توجه در فروش عمده آن است که بسته های کیسه ای که معمولا دارای وزن بیست و پنج کیلوگرم هستند برای فروش در نظر گرفته می شوند. به دلیل قابلیت ترکیب شدن این عناصر شیمیایی با آب یا اکسیژن محیط کیسه های حاوی سود پرک باید از ضخامت لازم برخوردار بوده و به شکلی غیر قابل نفوذ بسته شوند تا از ایجاد هر گونه آسیب دیدگی در آنها جلوگیری شود.
هر تولید کننده مانند تولید کننده سود پرک تبریز از طریق فروش عمده به کارخانجات بزرگ صنعتی نقش موثری در فراهم کردن و آماده نمودن این ماده صنعتی را بر عهده دارند.

سود پرک چیست؟

سود پرک چیست؟در بخش صنعتی و پتروشیمی مواد مختلفی تولید می شوند که برخی از آنها به عنوان پایه و اساس اصلی برای ساخت و تولید مواد دیگر به شمار می روند. یکی از این مواد سود پرک است.
سود پرک نوعی ماده شیمیایی است که به هیدروکسید جامد پرک شده که سفید رنگ است اطلاق می شود.
فناوری به کار رفته برای تولید، فن آوری ممبرانی نامیده می شود که حاصل تبخیر سود کاستیک مایع می باشد. این فرایند در نهایت منجر به تولید هیدروکسید جامد می شود.
هیدروکسید سدیم، کاستیک سودا و سود سوز آور از نام های دیگری است که به سود پرک نام گذاری شده است. دمای ذوب آن 1390 درجه سانتی گراد بوده و مهمترین ویژگی آن قدرت جذب رطوبت موجود در هوا به میزان قابل توجهی می باشد.
کشور ایران به دلیل برخورداری از منابع غنی نفتی و مواد پتروشیمی یکی از تولید کنندگان سود پرک بوده و بخشی از این کالای تولیدی خود را به دیگر کشور ها و مناطق جهان صادر می نماید.

بزرگترین تولیدکننده های سود پرک در ایران

بزرگترین تولیدکننده های سود پرک در ایرانیکی از سازمان هایی که ارائه دهنده آمار های مربوط به میزان تولید کارخانجات تولید کننده سود پرک هستند، وزارت صنعت و معدن می باشد. طبق اطلاعات ارائه شده توسط این سازمان، شرکت ها و کارخانه های مختلفی در حال حاضر در زمینه تولید سود پرک مشغول به کار می باشند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • سود پرک پارس کلر، کبودان، نیرو کلر، شیمی کشاورز خراسان، پتروشیمی آبادان، پتروشیمی بندر امام، کلران و پتروشیمی شیراز

مراکز تولیدی ذکر شده دارای میزان تولید متفاوتی از ماده شیمیایی هیدروکسید سدیم بوده و در میان آنها سود پرک بندر امام که در واحد صنعتی پتروشیمی بندر امام تولید می شود، بیشترین آمار تولید را به خود اختصاص داده است.
در این مورد قابل ذکر است که از آن جا که سود پرک خوراکی اصلی و ماده اولیه در همین کارخانجات می باشد، بنابراین بخش عمده ای از آن در همین مراکز به مصرف می رسد.

صادرات عمده سود پرک ایرانی

صادرات عمده سود پرک ایرانیبرخی شرکت های تولیدی سود پرک یا سود سوز آور در کشور به دلیل حجم تولید بالا از یک طرف و تولید محصولاتی با کیفیت از سویی دیگر در زمینه صادرات نیز گام های مهمی را برداشته و ظرفیت تولیدی آنها ضرورت صادرات محصولاتشان را ایجاب می کند.
کشور های زیادی در حال حاضر وارد کننده سود یا کاستیک سودا بوده که از آن جمله به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • عراق، امارات متحده عربی، هندوستان، ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان، عراق و ترکیه

نحوه بسته بندی و ارسال محصول متفاوت بوده و ممکن است در اوزان 25 کیلوگرمی یا بیشتر صورت گیرد. مهمترین نکته در صادرات این کالا بسته بندی مناسب در کیسه های دو جداره است. این امر به دلیل واکنش پذیری بالای سود پرک با هوا و اکسیژن محیط است که سبب تغییر در کیفیت آن خواهد شد. 
بنابراین بنا به شیوه های سفارش و میزان آن صادرات و ارسال سود پرک به کشور های مقصد صورت می گیرد.

آشنایی با شکل های مختلف سدیم هیدورکسید

آشنایی با شکل های مختلف سدیم هیدورکسید سدیم هیدروکسید، سود سوز آور و کاستیک سودا از دیگر نام هایی است که به این ماده شیمیایی اطلاق می شود.آ
سود پرک یا همان سدیم هیدروکسید ممکن است در ابتدا به صورت مایع باشد که در اثر انجام چندین مرحله به سود پرک جامد که به رنگ سفید است تبدیل شود.
خریدار سود پرک بیشتر به منظور دریافت شکل جامد آن اقدام می کند و برای تقاضای سایر اشکال آن باید به طور مشخص حالت مایع یا جامد بودن آن را توضیح دهد.
این اجناس در بسیاری از ترکیبات شیمیایی مانند پودر های شوینده و صابون به دلیل خاصیت چربی زدایی مورد استفاده قرار می گیرند. البته این تنها بخشی از موارد استفاده این محصول را نشان می دهد و نشان دهنده این است که هر بخش یا صنعت مربوطه نیاز به استفاده نوع خاصی از سدیم هیدروکسید را دارد.

مهمترین کاربردهای سود پرک

مهمترین کاربردهای سود پرکهمان طور که توضیح داده شد، یکی از مواد شیمایی و پر کاربرد که در بسیاری از صنایع تولیدی مورد استفاده است، سود پرک یا سود سوز آور یا سدیم هیدروکسید می باشد. مهمترین موارد و کاربرد های سود پرک را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • صنایع کاغذ سازی که از دیرباز به عنوان یکی از صنایع پیشتاز در زمینه استفاده از سود پرک می باشد.
 • نظافت و شستشو و به طور کلی مصارف خانگی
 • مورد استفاده در قالی شویی ها به عنوان ماده شوینده
 • شستشوی میوه و سبزی و همچنین صنایع لبنی و نوشابه سازی
 • حفاری چاه های نفت و صنایع پتروشیمی و صنایع دارو سازی
 • صنایع آلومینیوم سازی و تصفیه روغن در کارخانجات روغن سازی، شستشوی مخازن و تولید الکل 

همان طور که ملاحظه می شود دامنه استفاده از سود پرک در بخش های مختلف گسترش زیادی دارد و موارد مصرف این ترکیب شیمیایی بسیار زیاد است. 

نمایندگی فروش انواع سود پرک

نمایندگی فروش انواع سود پرکنمایندگی های نوعی مرکز و فروشنده سود پرک هستند که تولیدات کارخانجات مختلف را به فروش می رسانند. برخی از این مراکز ممکن است به طور اختصاصی یک برند و مارک تولیدی سود پرک را عرضه نمایند و برخی دیگر مارک های مختلفی از کارخانجات گوناگون را به فروش برسانند.
در هر صورت هنگام مراجعه به این دفاتر با نمونه تولیدات شرکت های مختلف پتروشیمی می توان آشنا شد و سفارش خرید را در هر مقدار و بر اساس نیاز انجام داد. 
این بازار ها مرکزی برای عرضه و خرید در هر مقدار بوده و برای خرید می توان به آنها به عنوان مرجعی معتبر مراجعه نمود.

عرضه اینترنتی سود پرک به سراسر کشور

عرضه اینترنتی سود پرک به سراسر کشوریکی از شیوه های فروش و عرضه سود پرک که امکان دسترسی به آن را در سراسر کشور فراهم می سازد، عرضه اینترنتی است. با جستجو در وب سایت های معتبر و همچنین سایت هایی که در زمینه تولید و فروش سود پرک فعالیت دارند خرید به هر شکل ممکن است.
در برخی حالات این اقلام به شکل کیسه هایی 25 کیلویی و استاندارد آماده عرضه شده و از طریق سبد خرید یا از راه تماس با شماره های ثبت شده در سایت می توان خرید خود را انجام داد.
برای خرید سود پرک با درجه خلوص بالا مثلا خرید سود پرک 98 درصد باید پس از جستجو و شناخت شرکت های معتبر به خرید اینترنتی محصولات آنها پرداخت. 
بیشتر شرکت ها در حال حاضر دارای سایت فروش تخصصی برای محصولاتشان هستند. مثلا فروش سود پرک در مشهد و سود پرک خوزستان به صورت آنلاین نیز انجام شده و خرید از هر نقطه کشور را ممکن می سازد.

لیست قیمت سود پرک در بازار

لیست قیمت سود پرک در بازار سود پرک یا سود سوز آور از مواد صنعتی است که لیست قیمت مشخصی دارد و برخی نوسانات ممکن است بر این نرخ تاثیر گذار باشد.
مثلا برای اقلام صادراتی که نرخ اعلام شده ثابت است معمولا نوسانات قیمت دلار و نرخ ارز تعیین کننده قیمت نهایی خواهند بود. از این رو ممکن است در طی یک سال نوسانات قیمت در لیست سود پرک در بازار مشاهده شود.
فرایند های تولید و همچنین افزایش حقوق کارگران نیز از عواملی هستند که در قیمت تاثیر گذار بوده و به نوبه خود نقش مهمی در آن ایفا می کنند.
برای اطلاع از آخرین اخبار و رویداد های این حوزه که بر نرخ سود پرک تاثیر دارند می توانند از سایت های معتبر اینترنتی و اطلاعات درج شده در آنها کمک گرفت.

بزرگترین عمده فروشی سود پرک ایرانی

بزرگترین عمده فروشی سود پرک ایرانییکی از روش هایی که هر واحد تولیدی و یا کارخانه صنعتی برای فروش محصولات خود به کار می برد و رایج ترین شیوه به شمار می رود، عمده فروشی است.
در واقع بدون عمده فروشی و فروش کلی هر نوع کار تولیدی با بن بست مواجه خواهد شد و کار فروش را فرایندی سخت و پیچیده خواهد نمود. بنابراین بزرگ ترین تولید کنندگان و عمده فروشان این حوزه با بازار یابی موفق به فروش عمده می پردازند. 
سود پرک ایرانی حاصل کار و تلاش صنعت گران ایرانی است که در کارخانجات به منظور استفاده در صنایع ذکر شده تولید و روانه بازار می شود.

توزیع عمده سود پرک با بهترین قیمت

توزیع عمده سود پرک با بهترین قیمتبهترین قیمتی که برای خرید سود پرک می توان در نظر گرفت، قیمت عمده فروشی آن می باشد.
توزیع عمده از طریق عمده فروشان و تولید کنندگان صنعتی که در این بخش ها مشغول به فعالیت می باشند صورت می گیرد.
مهمترین مزیت توزیع عمده کاهش هزینه های ارسال و باربری است که به دلیل این است که حجم قابل ملاحظه ای از کالای مورد نظر به صورت یک جا ارسال می شود. 
فروشندگان و خریداران هر دو بر سر قیمت کلی این تولیدات به توافق می رسند و برخی شرکت ها هزینه های باربری و ارسال را نیز متقبل شده که نوعی مزیت خرید محسوب می شود.

خرید مستقیم سود پرک از کارخانه

خرید مستقیم سود پرک از کارخانهبرای خرید مستقیم سود پرک از کارخانه در ابتدا نیاز به شناسایی مراکز و واحد های صنعتی که در این زمینه مشغول به کار هستند می باشد. 
در گام بعدی از طریق خرید حضوری یا تلفنی می توان به طور مستقیم سود پرک را تهیه کرد. مهمترین ویژگی این نوع خرید عرضه و خرید مستقیم از تولید کننده است که واسطه ها هیچ نقشی در آن ندارند و به همین دلیل قیمت کالا برای خریدار ارزان تر تمام خواهد شد.
بسیاری از خریداران و متقاضیان سود پرک خرید به این شیوه را ترجیح می دهند و در صورت قرار گرفتن در محدوده کارخانجات تولید کننده این روش را به دیگر روش های موجود ترجیح داده و به کار می برند.
بسیاری از تولید کنندگان امکان خرید مستقیم را به شیوه های مختلف به اطلاع خریداران می رسانند و به این ترتیب می توانند در یک محدوده زمانی مشخص به فروش به میزان قابل توجهی بپردازند.

خریداران سود پرک ایرانی

خریداران سود پرک ایرانیطیف استفاده و خریداران سود پرک ایرانی بسیار زیاد است. به دلیل نقش و کاربرد زیادی که این ترکیبات دارند و در برخی مشاغل به عنوان ماده اولیه به کار می روند بنابراین همواره به خرید و وجود آنها نیاز است.
از این رو واحد های خرید و تامین کننده مواد اولیه در کارخانه ها بخش بزرگی از متقاضیان و خریداران این محصول را به خود اختصاص می دهند که از خرید کلی و عمده استفاده می کنند.
بخش دیگری از خریداران سود پرک ایرانی را مشتریان خارجی و بین المللی تشکیل می دهند که نام چند کشور وارد کننده در بالا ذکر شد. میزان خرید و البته نحوه بسته بندی و قیمت این اجناس در معاملات خارجی متفاوت است و به صورت قیمت رقابتی به توافق هر دو طرف خریدار و فروشنده می رسد.
همان طور که اشاره شد، صنایع کاغذ سازی یکی از کهن ترین و قدیمی ترین صنایعی هستند که از دیر باز سدیم هیدروکسید به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده به کار می رود. بنابراین بخش قابل توجهی از سود پرک نیز توسط کارخانجات کاغذ سازی خریداری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سود پرک اصفهان | قیمت عمده سود سوز آور

سود سوز آور یا سود پرک بنا بر کیفیت و نوع و کارخانه تولیدی قیمت های عمده دارد. و خریدار می تواند به این وسیله سود سوز آور(سود پرک) مصرفی خود را به صورت عمده و ب

پاسخی بگذارید

آراد شیمی