فروش سود پرک
خانه / سود پرک / قیمت عمده سود پرک گرانول

قیمت عمده سود پرک گرانول

سود پرک گرانول چیست و بر چند نوع است؟ آیا می توان از طریق سایت های فروش اینترنتی سود پرک، از قیمت عمده آن در بازار مطلع شد؟ توسط تولید کنندگان، انواع سود پرک به چه شکل و در بسته بندی های چه اندازه ای به بازار عرضه می شود؟
یکی از کاربردی ترین ماده مصرفی در اکثر صنایع تولیدی، سود پرک گرانول است که با اسم های مختلفی در بازار شناخته می شود. در ادامه این تاپیک، انواع سود پرک و مواد مصرف آن را خواهید شناخت.
در رابطه با قیمت عمده سود پرک گرانول می توان گفت، با خرید مقدار بیشتر از این ماده، می توانید خرید ارزان تری داشته باشید.

سود پرک گرانول

انواع سود پرک گرانول

سود گرانول یا سود پرک گرانول، ماده ای سفید رنگ است که از آن به عنوان یک تمیز کننده قوی استفاده می کنند. این ماده، رطوبت هوا را به سرعت جذب کرده و استفاده از آن در صنایع گوناگون رایج است.

انواع سود گرانول را از نظر سایز می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد:

  1. سود گرانول عربستان: سود دانه ریز و شکری
  2. سود گرانول چین و روس: سود دانه درشت و ماشی

درباره ویژگی های سود باید چنین گفت:

  • بی بو
  • غیر قابل اشتعال
  • خورنده

و … .

نحوه عرضه سود گرانول به بازار

کارخانه های تولید کننده، سود پرک گرانول را در بسته بندی های دوجداره از جنس پلی اتیلن و پروپیلن قرار می دهد. وزنی که برای بسته بندی و عرضه سود گرانول در نظر گرفته شده، 25 کیلوگرم است که افراد خریدار قادر به تهیه پالت های 4 تایی آن که جمعاً 1تن وزن دارند، خواهند بود.

سود پرک گرانول

استفاده از سود پرک در صنعت

  • صنایع مواد غذایی
  • صنعت تولید چسب
  • صنایع کاغذ سازی و کارتن سازی

و …، صنایعی هستند که سود پرک گرانول در دانه بندی مختلف، ماده اولیه مصرفی آن ها می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با دیگر صنایع مصرف کننده سود، می توانید از سایت های معتبر مربوطه کمک بگیرید.

سود پرک گرانول

اطلاع از قیمت عمده سود پرک

کارخانه های مصرف کننده سود پرک گرانول، پیش از خرید مسلماً به دنبال اطلاع از قیمت و قیاس قیمت سود پرک تولیدی های مختلف هستند.
برای اینکه زمان زیادی را صرف اطلاع از قیمت عمده سود پرک نکنید، تنها کافی ست به سایت فروشنده سود ایران سر بزنید. این سایت نه تنها خرید را با کمترین هزینه و زمان ممکن ساخته، بلکه در کنار مشاوره هایی که به مشتریان می دهد، اطلاعات دقیقی از قیمت سود پرک گرانول عمده و یا خرد را ارائه می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده سود پرک در تبریز | صادرات آن به قیمت کارخانه

سود پرک تبریز در کارخانه های تولیدی زیادی تولید شده و به بازار ها عرضه می گردد.  شرکت تولید کننده سود پرک تبریز نیز این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی