فروش سود پرک
خانه / سود پرک مایع / مرکز فروش عمده سود مایع

مرکز فروش عمده سود مایع

آیا با مرکز فروش عمده سود مایع ارزان در کشور آشنا هستید؟ آیا می دانید خریداران عمده این محصول چه صنایع و چه مراکزی می باشند؟

فروش عمده سود مایع

سود مایع

کاستیک سود یا سود پرک نوعی نمک قلیایی می باشد. که به دو صورت مایع و جامد مورد استفاده قرار می گیرد. فروش این محصول دارای کاربرد ها و مصارف فراوان در بخش های مختلف صنعتی و غیر صنعتی است. این ماده در کنار برخی اسید ها دارای بیشترین مصرف می باشد. سالانه درحدود60میلیون تن هیدروکسید سدیم یا همان سود پرک در جهان تولید می گردد.
خاصیت آتش زا بودن برای محصول سود پرک نامفهوم می باشد. اما اگر چه این محصول آتش زا نیست ولی در صورت تماس با مواد قابل احتراق آتش می گیرد و در صورت منفجرشدن می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد. ازاین رو معمولا این مواد را به صورت جامد در کیسه هایی ازجنس پلی اتیلن نگه داری می کنند، و در صورت مایع بودن نیز از ظروف پلی اتیلنی استفاده می شود.
ازجمله مصارف مصرفی این ماده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از آن در نوشابه سازی
  • استفاده از آن در کارخانه قند و شکر
  • استفاده از آن در کارخانه روغن
  • استفاده از آن در صنایع شیر
  • استفاده از آن در صنعت کنسرو سازی
  • استفاده از آن در تولید کارتن و کاغذ
  • استفاده از آن در صنایع رنگرزی
  • استفاده از آن در صنایع چرم نساجی

برای تهیه صابون های جامد نیز از سود پرک استفاده می گردد. با وجود این کاربرد سود پرک در حالت خالص به شدت سوزآور می باشد و اگر با چشم تماس پیدا کند به قرینه ی چشم آسیب جدی وارد می نماید و در برخی موارد به صورت مادام العمر و کور شدن می باشد. این محصول اگر با اتانول مخلوط شود، خطرناک است.

فروش عمده سود مایع

فروش عمده سود مایع

فروش مستقیم و بدون واسطه انواع محصولات شیمیایی اعم از سود پرک در این مرکز با نازلترین قیمت آغاز شده است. تولید محصولات شیمیایی با برندهای متفاوت در ایران رواج دارد. برای خرید و سفارش هر یک از برندهای معتبر می توانید با آسان ترین روش خرید، که خرید اینترنتی است، اقدام نموده و محصول سفارشی خود را با ارزان ترین هزینه حمل و نقل در هر جایی از ایران دریافت نموده و از کیفیت محصول نیز اطمینان داشته باشید.
ما در این مرکز این اطمینان را به شما مشتریان گرامی خواهیم داد که با یک بار خرید کردن مشتری همیشگی خواهید شد و از کیفیت محصولات ما نهایت رضایت را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگ ترین مرکز خرید سودپرک مایع

در ایران بزرگترین مرکز خرید سودپرک مایع در شهرهای مختلفی موجود است، اما در حقیقت …

آراد شیمی